У Києві відбувся воркшоп для учасників та партнерів виставки «Міжнародні дні поля в Україні»

Воркшоп Дні поля16 лютого в рамках міжнародних виставок «Agro Animal Show / Зернові технології / Фрукти. Овочі. Логістика.» представники Німецького сільськогосподарського товариства (DLG) та Аграрного демонстраційного та навчального центру (АДНЦ) привітали українських та іноземних відвідувачів воркшопу та повідомили про актуальну стадію підготовки виставки, що відбудеться з 21 по 23 червня 2017 р. у смт. Дослідницьке, Васильківського р-ну, Київської області.
Воркшоп відкрив Радник з питань сільського господарства Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, пан Херманн Інтеманн, який наголосив на іноваційності формату та його важливості для поширення новітніх технологій у сільськогосподарському секторі.
Д-р Райнхард Россберг, фахівець DLG e.V. (Німеччина) та Олександр Цайн, заступник керівника проекту АДНЦ (Україна - Німеччина), проінформували про унікальну концепцію та особливі події в рамках виставки. Особливо великий інтерес викликав анонсований коментований показ обприскувачів на трасі з перешкодами.
Директор УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, В.І. Кравчук, поінформував присутніх про співпрацю з науково-дослідними установами та ділову програму.
У воркшопі взяли участь близько 40 учасників, у тому числі представники таких компаній: ГалПідшипник, Agrotop, Berthoud, Claas, Commerzbank, Equipment Technologies, Horsch, Househam Sprayers, Lemken, Mais Dnepropetrovsk, MBJ Ukraine, Saaten Union тощо.
На виставці було організовано стенд DLG, на якому зацікавлені компанії, представники ЗМІ та сільськогосподарські виробники могли отримати детальну інформацію про захід «Міжнародні дні поля в Україні».