Тематичні розділи виставки
Група 1: Селекція рослин

Насінництво; зерновиробництво, овочівництво; сорти та гібриди найважливіших сільськогосподарських культур; методи вирощування насіння й посадкового матеріалу, методи селекції; біотехнології та лікарські рослини

Група 2: Живлення рослин

Мінеральні добрива; вторинна сировина та субстрати; господарські добрива; мікроелементи; покращувачі ґрунту і стимулятори росту рослин; інгібітори нітрифікації

Група 3: Захист рослин

Засоби захисту рослин; засоби догляду за рослинами; добавки та поверхнево-активні речовини; миючі засоби; індикатори; альтернативні методи захисту рослин; боротьба зі шкідниками та захист від диких тварин

Група 4: Технології вирощування рослин

Обробіток ґрунту; методи вирощування та польові досліди; консалтинг з питань вирощування; особливі культури; зрошування та меліорація

Група 5: Електроніка та механіка

Вимірювальна техніка, ваги, аналітичні прилади; миюча техніка та прилади для дозування; інфрачервона та сенсорна техніка; технології точного землеробства; GPS-навігація; цифрові кадастрові карти

Група 6: Техніка та прилади

Техніка та матеріали для польових дослідів; зразки та комплектуючі техніки для рослинництва;  техніка для кондиціювання, транспортування та зберігання сільськогосподарської продукції; зберігання та доробка; сховища; техніка для догляду за узбіччями та доріжками; комплектуючі; аксесуари та запасні частини; насоси; шини та колеса; вантажна техніка

Група 7: Техніка для рослинництва

Комбайни, трактори; мала механізація; ґрунтообробна, посівна, посадкова та збиральна техніка; техніка для виробництва та зберігання кормів; техніка для хімічного захисту росин та внесення добрив; компоненти та запасні частини

Група 8: Тваринництво

Обладнання для тваринницьких та птахівничих ферм; обладнання для видалення навозу; обладнання для переробки та внесення органічних добрив; генетика; ветеринарні продукти

Група 9: Сільське господарство та охорона навколишнього середовища

Інтегроване рослинництво; органічне землеробство; відновлювальна сировина та біоенергетика; консервування територій та утримання ґрунту під паром; охорона ґрунтів та водних ресурсів; безвідходне виробництво

Група 10: Менеджмент, дорадництво та інформація

Інформаційні технології ; управління підприємствами та бухгалтерський облік; планування та управлінський облік в сільському господарстві; метеорологічні дані; торгівля та збут; транспорт і логістика; фінансові послуги; страхування; дослідження ринку, послуги та консалтинг; системи забезпечення якості, документація, сертифікація; медіа та видавництва

Група 11: Сільськогосподарські організації

Асоціації; об’єднання; спілки виробників

Група 12: Наука та дослідження

Наука та дослідження; галузеві відомства; науково-дослідні інститути; навчальні заклади

Контакти

IFWexpo Heidelberg Gmbh
Анна Хоменко
+49 (0)6221-13 57-20
a.khomenko(at)ifw-expo.com

ДЛГ Україна 
Юлія Бондаренко
+38 (093) 3528865

+38(044)5287461
Y.Bondarenko(at)DLG.org

Аграрний демонстраційний та навчальний центр (АДНЦ) 
Александер Цайн
+38 (098) 96 76 112
zein(at)adfz-ukraine.de

DLG e.V.
Д-р Райнхард Россберг
+49 (0)69 24788-314
R.Rossberg(at)DLG.org