Структура виставки

Дослідне поле

На Дослідному полі будуть представлені вирощені посіви озимих і ярих, популярні сорти та новинки найважливіших культур. Крім того, учасники виставки – компанії, організації та дослідні установи – представлять інші продукти і рішення для рослинництва, у тому числі добрива, засоби захиста рослин та різноманітні технології вирощування культур.  
Дослідне поле ділиться на ділянки по 500 кв.м., що пропонує оптимальні умови для наочної демонстрації процесів вирощування культур. 

Кампус

В зоні Кампуса компанії можуть представити свої продукти, технології та послуги в  наметевому павільйоні. Стенди в павильйоні-наметі підходять для експонентів, які віддають перевагу умовам закритих виставкових центрів. На відкритій площі Кампуса (на траві) для спілкування з відвідувачами можна поставити намети, фургони, мікроавтобуси. В Кампусі експоненти мають можливість представити дрібну сільськогосподарську техніку, продукти і тіхнології для рослинництва й тваринництва. Максимальний розмір стенда на відкритій площадці Кампуса складає  40 кв.м.

Стаціонарний показ техніки

Зона стаціонарного показу техніки – це площадка для стендів-наметів та виставки великогабариттної сільскогосподарської техніки без демонстрації її функціональних можливостей.  Поруч із стендом експонента має бути виставлена принаймні одна одиниця техніки. За правилами безпеки заборонено приводити теніку в дію й демонструвати їїї з включеним двигуном. Таким чином, створюються умови для комфортного спілкування експонентів з відвідувачами. Мінімальний розмір виставкової площі становить 40 м².

Індивідуальна демонстрація техніки в дії

Даний розділ виставки передбачає експозицію техніку й демонстрацію її функціональних можливостей. Відкрита площа розміром 200 м² (ширина - 20 м й довжина - 10 м)  передбачена для експозиції техніки та встановлення стенду (намету) для спілкування з відвідувачами. Польова смуга (шириною 20м і довжиною 100м), що межує з ділянкою, передбачена для індивідуальної демонстрації техніки в дії.  

Коментована демонстрація техніки в дії

Коментована демонстрація техніки в дії буде присвячена декільком темам. Відвідувачі матимуть можливість подивитися на техніку в дії і порівняти функціональні можливості різноманітних моделей. Відбір техніки для участі у коментованому показі відбудеться навесні.