Міжнародні дні поля 2017 - відтепер й в Україні!

Дослідницьке, невеличке селище на південь від Києва, в наступному році стане головним осередком сучасного рослинництва в Україні. Після успішного експорту інноваційної концепції DLG-Feldtag (з нім. - Дні поля ДЛГ) до Туреччини та Румунії нарешті 21 -23 червня, 2017 року відбудуться перші "Міжнародні дні поля 2017 в Україні".

Організацію заходу зосереджено в надійних руках IFWexpo Heidelberg та Аграрного демонстраційного та навчального центру (АДНЦ), створеного в рамках українсько-німецького коопераційного проекту за підтримки Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства освіти та науки України. Фахову підтримку надають Німецьке сільськогосподарське товариство (DLG e.V.) та Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого (УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого).

Формат "Дні поля DLG" - є відкритою незалежною платформою для спілкування експертів-дорадників, а також виробників насіннєвого матеріалу, добрив, засобів захисту рослин та техніки для рослинництва з сільськогосподарськими виробниками. Сучасні сорти рослин, засоби виробництва, новітні технології, сільськогоcподарська техніка наживо та наукові винаходи - все це робить "Міжнародні дні поля в Україні" унікальною подією, яка за очікуваннями збере біля 5000 відвідувачів. 

Учасники та команда

Компаніям-учасниками пропонується наочно продемонструвати свій посівний матеріал та продукти для рослинництва на 40 дослідних ділянках. Великогабаритна сільськогосподарська техніка знайде своє місце в стаціонарній експозиції, а побачити її в дії відвідувачі зможуть на демонстраційних смугах. Бажаючі можуть забронювати виставковий стенд в закритому наметовому павільйону.

В окремому виставковому розділі "Територія картоплі" буде продемонстровано посівний матеріал, грунтообробна та збиральна техніка, обладнання для зберігання та транспортування картоплі. "Міжнародні дні поля 2017 в Україні" супроводжуватиме цікава програма заходів від DLG e.V., АДНЦ та УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого.

"Увесь час після закінчення терміну свого перебування у Посольстві у Києві я з великим інтересом спостерігав за розвитком Днів Поля АДНЦ. Гадаю, що настав час надати "дням поля" більш широкого масштабу та реалізувати добре перевірену концепцію DLG разом з фахівцями АДНЦ," - Штефан Крессе, генеральний директор IFWexpo Heidelberg.

Надійна команда АДНЦ та УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого пропонує весь комплекс польових робіт на демо-ділянках в Дослідницькому на найвищому рівні. Деякі компанії вже обирають свої ділянки - реєстрацію відкрито!

Крім того, про свою готовність підтримати "Міжнародні дні поля 2017 в Україні" повідомили відомі компанії, що входять до кола економічних партнерів АДНЦ, у тому числі: Berthoud, CASE IH, FMC, Lemken, Mais Dnepropetrovsk, Norika.

Агрономи з усієї Європи люблять DLG-Feldtage. У наступному році й в Україні буде таке місце зустрічі для фермерів та агропідприємств, які цікавляться сучасними технологіями“, - Ольга Сидоренко, директор Agrar Medien Ukraine, журнал "Агроексперт".