June 20-22, 2018

International Field Days in Ukraine

 

WHAT ARE THE FIELD DAYS?

The Field Days are an established innovative platform and meeting point for farmers, consultants and producers and distributors of seeds, fertilizers, plant protection products and machinery. Modern plant varieties, new means of production, improved cultivation methods, live demonstration of agricultural machinery as well as the latest research findings – all this will make the Field Days on Ukrainian black soil a unique experience for the 3,500 visitors that are expected at the event.

EXHIBITION SECTORS

TRIAL FIELDS
Production of winter and summer crops

STATIC MACHINERY EXHIBITION
Presentation of agricultural machinery

INDIVIDUAL MACHINERY DEMONSTRATION
Demonstration of agricultural machinery in action

CAMPUS
Products and technologies for agriculture

COMMENTED DEMONSTRATION SPRAYING

 

EXHIBITION TOPICS

 • Plant Breeding
 • Plant Nutrition
 • Plant Protection
 • Plant Production
 • Electronics and Mechanics
 • Machinery and Equipment
 • Animal Breeding
 • Animal Husbandry
 • Agriculture and Environment
 • Management, Consultancy and Information
 • Science and Research

Feedback from participants

Компанія HORSCH бере участь у виставці, тому що це єдиний захід, який дає змогу в повному обсязі показати  експлуатаційні та технологічні можливості техніки HORSCH.

Даний захід дає можливість поспілкуватися не лише  з гігантами аграрного сектору, а й з господарствами, які поступово розвиваються та виходять на рівень нових можливостей.

День поля представляє повний цикл вирощування сільськогосподарських культур: від посіву до збирання врожаю. Таким чином, виробники мають можливість зорієнтуватися у потребах своїх господарств і зробити вдалий вибір.»

Міжнародний день поля  проходить на дуже  високому фаховому та технічному рівні. Наша компанія задоволена організацією в минулому році і цього року ми знову будемо брати участь у даному заході.

Спеціалізована виставка в польових умовах – це новинка для України та вдала платформа для спілкування фермерів з іноземними виробниками.

Під час проведення триденного  Дня Поля ми мали можливість поспілкуватись з нашими постійними клієнтами, а також, з новими, почули їх побажання по розширенню лінійки нашої продукції. Було багато учасників, ми побачили нові тенденції і напрямки розвитку ринку засобів захисту рослин  і сільського господарства в цілому.

В наступному році компанія «Штефес» також планує брати участь в Днях Поля такого європейського формату.

Міжнародні дні поля для LEMKEN є новою платформою та альтернативою для статичних виставок. В польовому форматі інформація сприймається значно ефективніше, оскільки техніка та технології показуються в динаміці та часовому проміжку, що дає змогу порівняння з іншими варіантами. Цього нам не дає жодна статична експозиція на виставках.

Ми віддаємо перевагу Міжнародним дням поля через їх новизну в Україні та прекрасний імідж за кордоном і сподіваємось, що все більше практиків зможуть відвідати даний захід.

Нам дуже імпонує формат проведення виставки DLG із практичними показами техніки в роботі та демонстраційними майданчиками, що дозволяє на професійному рівні показати можливості та результат роботи техніки.

Даний формат виставки найкраще підходить, як для починаючих фермерів так і для досвідчених професіоналів для обміну досвідом та напрацюваннями. На демонстраційному майданчику Ви можете побачити практично всі новітні досягнення, які пропонуються на ринку України.

Media partners

    

Exhibition news

Post Show 2018

Jun 26, 2018
From June 20 to 22, the second open-air exhibition ...

DLG-Field Days in Ukraine: Successful Kick-off in Doslidnytske

Jun 26, 2017
Following the success of the “DLG-Feldtage” concept in Turkey, ...

Registration in progress for sowing of spring crops on the demo areas.

Jan 26, 2017
Seed suppliers, crop protection and plant nutrition producers are ...
Exhibitors' news
Your Contact

IFWexpo Heidelberg GmbH

Ms. Anna Khomenko
+49 (0)6221-13 57-20
a.khomenko(at)ifw-expo.com

DLG Ukraine

Yuliya Bondarenko

+38 (044) 5287461
+38 (093) 3528865
Y.Bondarenko(at)DLG.org

DLG e.V.

Mr. Dr. Reinhard Roßberg
+49 (0)69 24788-314
R.Rossberg(at)DLG.org

Agricultural Center for Demonstration and Further Education

Alexander Zein
+38 (098) 96 76 112
zein@adfz-ukraine.de

Partners