19. - 21. Juni 2019 

International Field Days Ukraine

FELDTAGE

Sehr geehrte Partner! Im Jahr 2020 laden wir Sie ein, an den Tagen des DLG-Feldes in folgenden Ländern teilzunehmen oder diese zu besuchen:

 

◇ Agritech Expo Sambia, 2.-4. April, Sambia

◇ Agriplanta-Romagrotec, 4.-7. Juni, Rumänien

◇ DLG-Feldtage, 16.-18. Juni, Deutschland

◇ Internationale Feldtage Türkei, 18.-20. Juni, Türkei

 

Unsere Veranstaltung in der Ukraine, die International Field Days Ukraine, findet nicht mehr jährlich statt. Wir informieren Sie über die Termine der nächsten Veranstaltung sobald sie feststehen.

 

DOWNLOADS


Anmeldeunterlagen 2019

Post-Show Report_2018

Informationsbroschüre 2019

AUSSTELLUNGSBEREICHE

VERSUCHSFELD
Auf Parzellen werden verschiedene Pflanzenarten, wie Weizen, Raps, Gerste, Kartoffeln, Mais und Zuckerrüben anschaulich präsentiert.

STATIONÄRE MASCHINENAUSSTELLUNG
Firmen stellen ihre große Landtechnik aus

INDIVIDUELLE MASCHINENVORFÜHRUNG
Besucher erleben verschiedene Landtechnikmaschinen live und hautnah

CAMPUS
Die Aussteller präsentieren Produkte für Pflanzenbau, Tierzucht und Tierhaltung

KOMMENTIERTE SPRITZTECHNIKVORFÜHRUNG

 

 

THEMENSCHWERPUNKTE

 • Pflanzenzüchtung
 • Pflanzenernährung
 • Pflanzenschutz
 • Pflanzenbautechnologien
 • Elektronik und Mechanik
 • Technik und Geräte
 • Technik für den Pflanzenbau
 • Tierhaltung
 • Landwirtschaft und Umwelt
 • Management, Beratung und Information
 • Landwirtschaftliche Organisationen
 • Wissenschaft und Forschung

Відгуки учасників

Компанія HORSCH бере участь у виставці, тому що це єдиний захід, який дає змогу в повному обсязі показати  експлуатаційні та технологічні можливості техніки HORSCH.

Даний захід дає можливість поспілкуватися не лише  з гігантами аграрного сектору, а й з господарствами, які поступово розвиваються та виходять на рівень нових можливостей.

День поля представляє повний цикл вирощування сільськогосподарських культур: від посіву до збирання врожаю. Таким чином, виробники мають можливість зорієнтуватися у потребах своїх господарств і зробити вдалий вибір.»

Міжнародний день поля  проходить на дуже  високому фаховому та технічному рівні. Наша компанія задоволена організацією в минулому році і цього року ми знову будемо брати участь у даному заході.

Спеціалізована виставка в польових умовах – це новинка для України та вдала платформа для спілкування фермерів з іноземними виробниками.

Під час проведення триденного  Дня Поля ми мали можливість поспілкуватись з нашими постійними клієнтами, а також, з новими, почули їх побажання по розширенню лінійки нашої продукції. Було багато учасників, ми побачили нові тенденції і напрямки розвитку ринку засобів захисту рослин  і сільського господарства в цілому.

В наступному році компанія «Штефес» також планує брати участь в Днях Поля такого європейського формату.

Міжнародні дні поля для LEMKEN є новою платформою та альтернативою для статичних виставок. В польовому форматі інформація сприймається значно ефективніше, оскільки техніка та технології показуються в динаміці та часовому проміжку, що дає змогу порівняння з іншими варіантами. Цього нам не дає жодна статична експозиція на виставках.

Ми віддаємо перевагу Міжнародним дням поля через їх новизну в Україні та прекрасний імідж за кордоном і сподіваємось, що все більше практиків зможуть відвідати даний захід.

Нам дуже імпонує формат проведення виставки DLG із практичними показами техніки в роботі та демонстраційними майданчиками, що дозволяє на професійному рівні показати можливості та результат роботи техніки.

Даний формат виставки найкраще підходить, як для починаючих фермерів так і для досвідчених професіоналів для обміну досвідом та напрацюваннями. На демонстраційному майданчику Ви можете побачити практично всі новітні досягнення, які пропонуються на ринку України.

Media Partners:

 

        

Aussteller news
Ihre Ansprechpartner

IFWexpo Heidelberg GmbH

Frau Anna Khomenko
+49 (0)6221-13 57-20
a.khomenko(at)ifw-expo.com

DLG Ukraine

Yuliya Bondarenko

+38 (044) 5287461
+38 (093) 3528865
Y.Bondarenko(at)DLG.org

DLG e.V.

Herr Dr. Reinhard Roßberg
+49 (0)69 24788-314
R.Rossberg(at)DLG.org

Partners

Official partner:

 

Technical partner:

 

General media partner:

Main information partner:

Special media partner: